آلومینیوم و آلیاژهای آن مورد استفاده در صنعت برق و الکترونیک

  • Super User
  • Industry
امروزه از آلومینیوم و آلیاژهای آلومینیوم در تعداد زیادی از کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی استفاده می شود. این فلز بسیار غیر مغناطیسی، انعطاف پذیر و ارزان تر است. این فلز دارای استحکام ساختاری نسبتاً بالایی و سطوح رسانایی قابل قبولی است که آن را به یکی از پرکاربردترین فلزات در صنعت برق و الکترونیک در سراسر جهان تبدیل می کند.
آلومینیوم فلز آینده

آلومینیوم، فلز آینده

آلومینیوم - فلز آیندهوقتی آلومینیوم را انتخاب می کنید، قوی، سبک، بادوام و کارآمد در آب و هوا است و شما را بخشی از آینده هوشمندتر و پایدارتر می کند. استراتژی آب و هوای ما کاهش 30 درصدی انتشار CO2 تا سال 2030 است. آلومینیوم ما می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان نیز کمک کند.
حقایح آلومینیوم

حقایق آلومینیوم

نزدیک به 70 درصد از تمام قوطی‌های نوشیدنی آلومینیومی در سراسر جهان بازیافت می‌شوند و این قوطی نوشیدنی آلومینیومی را به بازیافت‌ترین ظرف نوشیدنی روی کره زمین تبدیل می‌کند.
اکستروژن آلومینیوم

اکستروژن های آلومینیومی

خوش آمدید، ما در اکستروژن های آلومینیومی حرفه ای هستیم، ما می توانیم پروژه شما را از شروع تا پایان فرمان دهیم و هر فرآیندی را انجام دهیم و اطمینان حاصل کنیم که هر بار قوی ترین راه حل های اکستروژن و ساخت با کیفیت را دارید.
پروفیل تخت بیمارستانی

پروفیل تخت بیمارستانی - اکستروژن آلومینیوم در کاربردهای مراقبت های بهداشتی

در ادامه موارد گوناگون مصرف آلومینیوم، به استفاده در پروفیل های تخت بیمارستانی میپردازیم. آلومینیوم به دلیل مزایای بیشمار و نهفته ای که دارد میتوان از آن برای موارد مختلفی بهره برد. یکی از این موارد استفاده برای تخت های بیمارستانی است که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

آلوم دلتا، تولید کننده انواع قطعات و سازه های آلومینیومی با بیش از 25 سال سابقه درخشان در استان تهران و البرز ، با سابقه درخشان در زمینه تولیدات و فروش با سیستم های روز دنیا در خدمت شما عزیزان است.